Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Maler des 18.(?) Jahrhunderts

Maler des 18.(?) Jahrhunderts - Möbel, Antiquitäten, Bilder

Der Tod eines heiligen Mönchs, angeblich der Tod des heiligen Bruno, Öl auf Leinwand, 95 x 80 cm , gerahmt

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

26.08.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 18.(?) Jahrhunderts

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Möbel, Antiquitäten, Bilder
Datum: 26.08.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 26.08.2009