Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Bach im Wald, rechts unten mit Bleistift signiert: Ant. Hudeček, Öl/Papier, 43 x 60 cm, Glas, Rahmen (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 12.000,-
- Schätzwert:
CZK 18.000,-
- Rufpreis:
CZK 12.000,-
Auktion: | Kunst, Glas, Design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Besichtigung: | 16.09. - 23.09.2017 |