Lot No. 359

Trnka Jiří (Plzeň 1912 - 1969 Praha)

Sen noci svatojánské I, číslováno, signováno a datováno vpravo dole tužkou 2-I Trnka 61, barevná litografie/papír, 44,5 x 30 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Realized price: **
CZK 28,000.-
Estimate:
CZK 25,000.-
Starting bid:
CZK 15,000.-

Auction: Art and Antiques
Auction type: Saleroom auction
Date: 24.11.2018 - 14:00
Location: Prague
Exhibition: 19.11. - 24.11.2018

** Purchase price excl. charges and taxes