Diamant Ring
Gold 580, ein Altschliffdiamant, ca. 0,12 ct, RW 56, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,2 gøx
Specialist: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
19.03.2020 - 11:18
EUR 190.-
Diamant Ring
Specialist: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Mon.-Fri.: 9.00am - 3.00pm
Auction: | Jewellery and watches |
Date: | 19.03.2020 - 11:18 |
Location: | Wien | Favoriten |
Exhibition: | 13.03. - 19.03.2020 |