Brillantanhänger
Gold Weißgold 750, 3 g, Fragm. österr. Importpunze (J3) 1965-2001øg3
20.09.2023 - 10:51
EUR 220.-
Brillantanhänger
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery, antiques and art |
Date: | 20.09.2023 - 10:51 |
Location: | Klagenfurt |