Altschliffbrillantring, zus. ca. 0,50 ct
Gold/Weißgold 585, RW 60, 4,3 gøG4
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
20.02.2024 - 15:18
EUR 380.-
Specialist: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mon.-Fri.: 9.00am - 5.00pm
Auction: | Jewellery & watches |
Date: | 20.02.2024 - 15:18 |
Location: | Linz |