Lot No. 195-041898/0005

Jean de La Grive (Delagrive)

(Sedan 1689-1757) Barocker Stadtplan von Paris, datiert 1756, betitelt: Nieuwe Kaart der platte Grond van de Stad PARYS en derzelver Voorsteden. ... Na het origineel van M. de la Grive. Te Amsterdam by I. Tirion 1756, kolorierter Kupferstich, ca. 30,5 x 37,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko) 45 x49 cm

Specialist: DI (FH) Markus Streib DI (FH) Markus Streib

markus.streib@dorotheum.at

24.05.2024 - 11:26

Starting bid:
EUR 300.-

Jean de La Grive (Delagrive)

markus.streib@dorotheum.at

Buyers hotline Mon.-Fri.: 9.00am - 6.00pm, Sat.: 9.00am - 1.00pm
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Auction: Pictures and graphics from all eras
Auction type: Online auction
Date: 24.05.2024 - 11:26
Location: Salzburg
Exhibition: Online