Lotto No. 186

Zoubek Olbram (Prague 1926 - 2017 Prague)

Vltava, signováno na zadní straně O. Zoubek, nedatováno (1983), olověný reliéf se zlacením, průměr 35,5 cm (Šm)

Děkujeme PhDr. Polaně Bregantové za laskavou pomoc při katalogizaci díla

Pravost díla ověřil Nadační fond Kmentová Zoubek

10.03.2018 - 14:00

Prezzo realizzato: **
CZK 75.000,-
Stima:
CZK 36.000,-
Prezzo di partenza:
CZK 24.000,-

Asta: Arte figuartive
Tipo d'asta: Asta in sala
Data: 10.03.2018 - 14:00
Luogo dell'asta: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Esposizione: 03.03. - 10.03.2018