Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Kočka na zdi II, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1957), suchá jehla/papír částečně fixovaný na podkladovém papíře, 131 x 201 mm, zahnědlý papír (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 72.000,-
- Prezzo di partenza:
CZK 15.000,-
Asta: | Bohuslav Reynek |
Data: | 22.09.2018 - 20:00 |
Luogo dell'asta: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Esposizione: | 03.09. - 22.09.2018 |
** Prezzo d'acquisto comprensivo di tassa di vendita e IVA